Крейдяні та маркерні дошки

Сучасна промисловість пропонує нові цікаві рішення для оптимізації освітнього процесу. Одним з них є маркерна дошка, яка вже давно активно використовується в сфері бізнесу і стає все популярнішим в школах. Будь-яку дошку можна купити тут.

Маркерна, тобто дошка для малювання маркерами-альтернатива крейдяний класної дошки. Однак сучасний варіант більш зручний в обігу. Розберемося чому.

Які бувають маркерні дошки

Металеві маркерні дошки ще називаються магнітно-маркерними. За допомогою магнітів на поверхні можна кріпити різні зображення.

За якістю покриття розрізняють емальовані і пофарбовані спеціальною полімерною фарбою. Емаль, нанесена на метал, розігрівається в спеціальній печі до декількох сот градусів і перетворюється в тверду речовину на зразок скла. Такі дошки можна пошкодити сильним ударом гострого твердого предмета, проте подряпини їм не страшні. Поверхня легко витримує багаторазове очищення щіткою, ніяк не схильна до впливу магнітів і маркерів, не вбирає чорнило. Володіє підвищеною довговічністю і дозволяє збільшити термін служби маркерів.

Пофарбовані дошки мають мікропори. В процесі експлуатації частинки фарбувального пігменту з них роблять гладку поверхню матовою.

Також існують пластикові та скляні варіанти. Вони більше підходять для офісів.

Дошки бувають різних розмірів. Вибір залежить від місця установки. Наприклад, для великих аудиторій підійде маркерна дошка з відкидними крилами.

За конструкцією розрізняють звичайні настінні з однією робочою поверхнею, з відкидними крилами, дошки на триногах, на коліщатках і перевертаються.

Всі краї дощок окантовані алюмінієвими рамками, що надає їм естетичний вигляд і підвищує безпеку.

При покупці краще віддавати перевагу відомим виробникам. Їх продукція виконана з якісних екологічних матеріалів, з дотриманням технології. А значить-прослужить довго і може використовуватися в дитячих установах.

Писати на маркерній дошці можна тільки спеціальними маркерами. Звичайні погано стираються і шкодять поверхні. Якщо не прати написане протягом декількох місяців, написи засохнуть і їх буде складно видалити.

Добавить коментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *